0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Шик Дома 7 Парче Ирис Реверзибилен Голем Утешител Сет Греј, Кралица

Шик Дома 7 Парче Ирис Реверзибилен Голем Утешител Сет Греј, Кралица

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Микрофибер Произведено во САД или Увезено. 1пц Утешител : 92х92 Инчи, 2пц Шамс : 20х26+2 Инчи, 2пц Евро Шамс : 26х26 Инчи, 1пц Декември Перница : 12х18 Инчи, 1 Кревет Здолниште Платформа : Неткаен капе. Реверзибилен, два погледи во едно. Прекрасна современа шема на твид што се менува во шема за печатење од големи размери пејсли. Преголеми Преполни Со Полнење. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горен натоварувач без агитатор) за да избегнете Кинење, користете Ладна вода во нежен циклус, исушете го сувиот тивок оган, додавајќи 2 тениски топчиња во машината за сушење ќе додадете. Произведено во САД или Увезено. 1пц Утешител : 92х92 Инчи, 2пц Шамс : 20х26+2 Инчи, 2пц Евро Шамс : 26х26 Инчи, 1пц Декември Перница : 12х18 Инчи, 1 Кревет Здолниште Платформа : Неткаен капе. Реверзибилен, два погледи во едно. Прекрасна современа шема на твид што се менува во шема за печатење од големи размери пејсли. Преголеми Преполни Со Полнење. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горен натоварувач без агитатор) за да избегнете Кинење, користете Ладна вода во нежен циклус, исушете го сувиот тивок оган, додавајќи 2 тениски топчиња во машината за сушење ќе додадете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата