0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Постелнина Постави Лист Јорган Покрие Вратоврска-Боја Шарени H Училиште Мека 3-Парчиња Кревет Поставува Удобен 1 Утешител Покритие и 2 Перници Близнак

Постелнина Постави Лист Јорган Покрие Вратоврска-Боја Шарени H Училиште Мека 3-Парчиња Кревет Поставува Удобен 1 Утешител Покритие и 2 Перници

DEN 956.80
Во магацинот.

Тековен

ГОЛЕМИНА : Близнак (68 "€ 90"), Полн (79 "● 90"), Кралица(90" € 90"), Крал (104" € 90") И 2 * Футроли за Перници 20 "х30". Затворање На Патент.Ова Е само капакот на јорганот, продаден БЕЗ утешител. МАТЕРИЈАЛ : микрофибер полиестер мек допир,удобен, издржлив и лесен.добијте топол и удобен сон, квалитетен без бледнее и без топка. ДИЗАЈН НА ПАТЕН : 3д Дигитално Печатено, Креирајте персонализирана спална соба. ЛЕСНА УПОТРЕБА ако имате проблем со нашата ставка,ве молиме контактирајте не, ние ќе го поправиме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата