0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Монтирање на држачот на шофершајбната за шофершајбна за автомобили, Exshow Universal Car Window Compone Chation Mount With Gooseck Long Arm Super Sucturent Cup за iPhone 12 11 XR XS Max X 8 Plus 7 6s, Samsung и сите 3,5-6,5 Телеф?

Монтирање на држачот на шофершајбната за шофершајбна за автомобили, Exshow Universal Car Window Compone Chation Mount With Gooseck

DEN 287.84
Во магацинот.

Тековен

Apple i Phone 11 Pro Max/11 PRO/11/XS MAX/XS/XR/X/8 PLUS/8/7 PLUS/7/6 S PLUS/6 S/6 PLUS/6/SE Samsung Galaxy S10+/S10/S9+/S9/S8+/S8/S7/S6/A80/A70/A60/A50/A9/A8/A7/A5/J7/J6, Note10+/10/9/8/7. LG G8/G7/G6/G5/G4/G3/G2/V35/V30/V20/V10. Google Pixel 4/3/2. Motorola, Huawei, Sony, Htc, Alcatel, Asus, Blackberry, Blackview, Blu, Cat, Ciglow, Cubot, Lenovo, Nokia, Nuu, One Plus, Oukitel, Razer, Ulefone, Umidigi, Xiaomi, Zte и повеќе. Најдобро решение за вашите телефони-флексибилен дизајн на гушавост со монтирање на автомобили за поддршка!. Бесплатно возење со рацете-целосно ослободете ги телефоните додека возите!. Чувајте ги очите на патот-не блокирајте го вашиот поглед!. Оваа монтажа на телефон исто така може да биде UESD во бања, спална соба и канцеларија секоја мазна површина!. [Внимавајте на патот] - Лесно е да го достигнете и нема да го блокирате вашиот поглед додека возите, во исто време, тоа би било вашиот најдобар подарок за вашиот партнер, членови на семејството и пријатели, за нивна сопствена безбедност. [Долга рака со флексибилна база] - Дополнителна издолжена густа Al цевка заедно со флексибилна база ве тера полесно да ги допирате вашите уреди, особено корисни за контролната табла за шофершајбната и нерамномерноста. [Лесни телефони на допир] - Копчето за ослободување значи дека можете да ја ракувате операцијата со вашиот телефон, компатибилност соодветна со i Phone iphone 11 Pro Max/11/XS Max/XS/XR/X/8 Plus/8/7 Plus/7 /6 S Plus/6s/SE, Samsung Galaxy S10+/S10/S9+/S9/S8+/S8/S7/S6, Note10+/10/9/8/7, LG G8/G7/G6/V35/V30/V20/V10/v10 , Google Pixel 4/3/2 и повеќе паметни телефони 3. [Дополнително вшмукување чаша] - Направено од два слоја TPU материјал : осигурете се дека може да се држи силно на шофершајбната од -13 степени Фаренхајт до 194 степени Фаренхајт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата