0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Грција знаме за шминка на лицето шминка за глава врескање капаче нокти прстен клуч за шишиња со шишиња за шишиња клипер

Грција знаме за шминка на лицето шминка за глава врескање капаче нокти прстен клуч за шишиња со шишиња за шишиња клипер

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти. Карактеристики : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; - Сечилата се обликуваат и со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; - Цврст не'рѓосувачки челик : Овозможува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, лесен за чистење.; - Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овие врвни клипери за нокти се изработени од звучни метални прецизни лопати и лост против лизгање, кои се силни. Количина на пакет : 1 x клипери за нокти. Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до ланецот на клучеви. Оптимална точност. Сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Количина на пакувања : 1 x клиперски клипи за нокти : клипери за нокти, Грција, тастатура, национално знаме, отвор за шишиња, сликарство на лице, стилизирање на автомобили, шминка, клучен прстен, маска, клучен држач, врескање, врескање, врескање, врескање, врескање, врескање, врескање , Подарок, Capthis Multifunction Nail Clipper не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Телото и лопатките на Клипер се обликувани и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата