0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ОПДОНГЈУЈУАН 5 Парчиња Пенкало За Микроблејдинг,Пенкало За Тетоважа На Веѓи, Трајно Пенкало За Шминка, Машина за Рачна Веѓа, игли за тетоважа

ОПДОНГЈУЈУАН 5 Парчиња Пенкало За Микроблејдинг,Пенкало За Тетоважа На Веѓи, Трајно Пенкало За Шминка, Машина за Рачна Веѓа, игли за

DEN 319.84
Во магацинот.

Тековен

Материјал : Челик+Легура+Кристал Рачно пенкало за тетоважа на веѓите, нема потреба од моќ. Лесно за справување, а не лесно за оштетување. Вклучен пакет : 5 парчиња пенкало за тетоважа. Материјал : Челик+Легура+Кристал Рачно пенкало за тетоважа на веѓи, нема потреба од моќност Лесна За справување, Не Е лесно да се оштети Вклучен Пакет : 5 парчиња пенкало за тетоважа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата