0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дуфир Паракорд нараквица брава брава, заклучување на додатоци на EDC DIY, делови од месинг леопард, приврзок за глава, миризба за привлечност метал рачно

Дуфир Паракорд нараквица брава брава, заклучување на додатоци на EDC DIY, делови од месинг леопард, приврзок за глава, миризба

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Бр Затворање на тока. Само Хемиско чистење. Направено од висококвалитетен месинг материјал за екстремна издржливост и долготрајна употреба. Наменето за употреба со Para Cord, Webbing и други материјали. Се одликува со класичен, безвременски дизајн кој никогаш не излегува од стил. Отпорен на 'рѓа и отпорен на временски услови, што го прави совршен за употреба на отворено. Лесно за употреба и разноврсна, што го прави совршен за сите ваши проекти за DIY. Затворање на тока. Само Хемиско чистење. Направено од висококвалитетен месинг материјал за екстремна издржливост и долготрајна употреба. Наменето за употреба со Para Cord, Webbing и други материјали. Се одликува со класичен, безвременски дизајн кој никогаш не излегува од стил. Отпорен на 'рѓа и отпорен на временски услови, што го прави совршен за употреба на отворено. Лесно за употреба и разноврсна, што го прави совршен за сите ваши проекти за DIY.

Параметри на производот

Стоката во категоријата