0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ѓубре 100 Парчиња Геоде Агат Парчиња Кристали Рефус Полирани Геоди Камења Агат Лесни Парчиња Маса Кристали Лекување Неправилни Агат Приврзоци Скапоцени камења ЗА С

Ѓубре 100 Парчиња Геоде Агат Парчиња Кристали Рефус Полирани Геоди Камења Агат Лесни Парчиња Маса Кристали Лекување Неправилни Агат Приврзоци

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Забелешка : поради природниот материјал, секое парче агат може да се разликува од оној на сликата по големина, форма, шема и боја; тие се добро полирани и мазни, не се лесни за кршење или деформирање Обилно Количество : ќе добиете 100 парчиња парчиња агат во случајни стилови за бескрајни можности за изработка, доволни за користење и споделување. Соодветна Големина : околу 1-3 инчи во должина секој, парчињата агат се лесни и преносливи, ќе додадат допир на шарм и убавина на повеќето тимови, служејќи ви долго време. Дупчат Парчиња Агат : секое парче е неправилно обликувано со дупчена дупка на врвот, можете да го користите за правење ѓердани, нараквици, приврзоци, обетки или било кој друг накит и изработка на занаети. Мултифункционално : овие прекрасни парчиња агат може да се нанесат во декорација на домот, уметнички дела, изработка на накит, тегови на хартија, свеќници, одмори со лажица и многу повеќе. Карактеристики : Внимателен дизајн ЗА сам љубовник : парчињата агат за изработка на накит се претходно обработени со дупки, што ви овозможува лесно да навојувате виси јаже или синџир, не зафаќајќи премногу време или енергија. Задоволувачки подароци на пријателите : овие парчиња агат рефус може да се претворат во деликатни и стилски украси од свои раце. По завршувањето, можете да ги завиткате како убави подароци за вашите пријатели, членови на семејството, соученици, колеги на роденден, Новогодишен Ден, Денот на Вљубените и други значајни денови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата