0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Орнаменти на новогодишни животни и светла ирваси Божиќен украс за чување украс за дома

Орнаменти на новогодишни животни и светла ирваси Божиќен украс за чување украс за дома

DEN 143.84
Во магацинот.

Тековен

Висок квалитет : Висок квалитет на порцеланска/керамичка површина што е долготрајна слика Печатено од две страни : Дизајнот е трајно отпечатен од обете страни на рамен кружен керамички украс кој приближно мери 3 инчи. Декорација : Овој украс може да се користи како декорација на новогодишна елка. Виси на дрвото заедно со божиќни топки и изгледа многу убаво. Исто така, може да се обеси на камини, прозорци, автомобили и други места за одбележување на 2022 година. Покрај тоа, исто така е забавна декорација за роденденските забави на свадбата и раѓањата на бебето за време на Божиќ. Совршен Божиќен подарок : Добро изработениот керамички украс ќе биде уникатен Божиќен подарок за ширење на празничниот дух, совршен за пријатели кои разменуваат подароци за време на сезоната на празници. Услуга по продажба : Ако не сте задоволни од ефектот на нашите Божиќни украси, ние ќе ги вратиме или ќе ги замениме со нови Божиќни украси бесплатно. Ако има проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Спецификација : Материјал : Керамичка боја со висок квалитет : како што е големината на сликата на производот : 8 см/3 во Содржина на пакетот : 1 пакет хритами украс 、 Поддршка за поддршка на златни ленти : Испратете ја вашата слика или текст до нас преку е -пошта, за да добиете еден украс само ви припаѓа на вас .

Параметри на производот

Стоката во категоријата