0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Божиќ на малата кукавица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за Божиќни украси украси за украси подароци

Божиќ на малата кукавица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за Божиќни украси украси за украси подароци

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се извади многу подароци, исто така добро за висина декорација. 【Материјал- телото на чорапите на ова Божиќно порибување е црвено, устата на чорапот е бела кратка кадифен, ткаенината е мека и удобна, текстурата е лесна, која може да ја задржи бојата светла и издржлива, а печатената шема може да обезбеди долго- Употреба на термин. 【Декорација】 Божиќната порибна уста е прикачена со висечка јамка, што е погодно за виси на кое било место што сакате да го украсите. Може да се користи и како торба за подароци со бонбони, картички, играчки, мали подароци, итн. Изгледот е исклучителен, додавајќи силна атмосфера. 【Широка апликација】 Симпатичните божиќни чорапи се погодни за висечки камини Мантел, прозорци, wallидови, врати, банистер, новогодишна елка, хотел, клуб, бар и така натаму. 【Одлични подароци】 Секое порибување на Дедо Мраз има прилагодена и прекрасна шема, што можете да му ја дадете на вашето семејство или пријатели како Божиќен подарок. Ако имате какви било прашања, ве молиме известете ни. 【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи. Има доволно простор и удобен да се стави или да се извади многу подароци, исто така добро за висина декорација. 【Материјал- телото на чорапите на ова Божиќно порибување е црвено, устата на чорапот е бела кратка кадифен, ткаенината е мека и удобна, текстурата е лесна, која може да ја задржи бојата светла и издржлива, а печатената шема може да обезбеди долго- Употреба на термин.

Параметри на производот

Стоката во категоријата