0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ќебе за ладење За Топли Прагови,Лесно Летно Ќебе За ладење за ноќно потење, П-Макс 0,4 Лак-Ладни Влакна За Ладење Што Дишат Двострано Ладно Ќебе за Патник

Ќебе за ладење За Топли Прагови,Лесно Летно Ќебе За ладење за ноќно потење, П-Макс 0,4 Лак-Ладни Влакна За Ладење Што Дишат Двострано Ладно

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

€ЌЕБИЊА ЗА ЛАДЕЊЕ ЗА ТОПЛИ ПРАГОВИ и НОЌНО ПОТЕЊЕ} Natwakupaw ладење ќебе патување/еден се направени од специјални Јапонски лак-студ Ладење влакна ќебе(Q-Max>04), тоа може брилијантно да ја апсорбира топлината на вашето тело,намалување на температурата на кожата за 2 до 5°C веднаш. (Другите влакна за ладење имаат само вредност на ладење од 0,2). Тоа е навистина ќебе ЗА ЛАДЕЊЕ со двојни страни ладно влијание, кое може брзо да ја апсорбира топлината на човечкото тело и да ве одржува ладни и без пот цела ноќ, дури и во најжешките летни ноќи. ●ЛЕСЕН ЛЕТЕН ЌЕБЕ за ФРЛАЊЕ за ЛАДЕЊЕ ● револуционерните лесни влакна за ладење со лак-студ имаат неверојатно долготрајно чувство на ладење. Ткаенината со влакна за ладење со лак не само што може брзо да ја апсорбира топлината на телото, туку и да го задржи долготрајното чувство на ладење.Ова ќебе ве прави ладни и удобни, многу дише, мека текстура, нежна за чувствителна кожа. Кул ќебе за кревет може да биде голема помош за ноќно потење и топли прагови ќе ве одржува ладни и суви цела ноќ. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ-МАШИНА или РАЧНО ПЕРЕЊЕ. Може да се суши на ниска температура или без топлина, Да Се закачи суво,сушењето на висока температура може да ги оштети ладните влакна. Препорачуваме да го ставите во вреќа за перење за да избегнете јазли или закачување. Не избелувајте, не може да се пегла. ●РАЗНОВРСНИ СЦЕНАРИЈА за УПОТРЕБА ● Ќебето За Ладење Natwakupaw мери 2 големини : 50x60 инчи и 60x80 инчи.Користете ги овие ќебиња за собата на вашето дете, за кампување, за патување, во автомобил, во авиони — донесете го нашето ќебе за спиење каде сакате.

Параметри на производот

Стоката во категоријата