0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Боја за заби, инстант боја за белење на забите, инстант белење боја за заби, лесна за нанесување

Боја за заби, инстант боја за белење на забите, инстант белење боја за заби, лесна за нанесување

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

【Боја на забите】 Бела боја за заби, инстант резултати Ова е полесен начин да се добие совршена бела насмевка во секунди. 【Висок квалитет и ефикасен】 Нашите гел за белење на забите користат само безбедни состојки, веган и без суровост. 【Инстант Белење на забите】 Тоа не е постојан гел за белење на забите. Може да трае 2-3 дена ако не исчистите. 【Безбедно за чувствителни заби】 Оваа боја на забите е апсолутно безбедна за чувствителни заби и непцата затоа што содржи сите природни состојки, а со континуирана употреба, забите можат да се избегнат во 4 до 8 нијанси. 【Отстранете ги годините на дамки】 Нашите професионални бои на забите ефикасно и брзо отстрануваат повеќегодишни дамки од кафе, чај, вино, пушење, сода и многу повеќе. Неговиот природен вкус на нане ќе ја остави устата да се чувствува свежа!. Спецификации : Тип : Капацитет на боја на забите : 15мл рок на траење : 3 години Пол : Унисекс пакет Вклучува : 1 x заби за белење на заби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата