0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
KVSWIU женски памучен џогер џогир со џебови со џебови тренингот што работи со заоблени панталони

KVSWIU женски памучен џогер џогир со џебови со џебови тренингот што работи со заоблени панталони

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

100% памук Затворање на влечење. Истегнување, лесен, но не и тенок, овие џокери за џогер за жени се движат пот од вашата кожа и ви даваат цел ден удобности додека легнете или вежбате во текот на целата година. Sportsогрите на KVSWIU имаат детали за контрастни бели ленти од двете страни и флексибилни детали на ребрата на манжетната за стилски и привлечен изглед. Дами џемпери со еластична лента за половината и прилагодливи влечења за додадена удобност додека се наведнувате и се протегате. Панталоните за џогер со влечење доаѓаат со 2 странични џебови, се доволно големи за да го држите вашиот телефон, паричник, картички, клучеви. Уживајте во вежбањето без раце. Опуштените панталони за џогирање на памучни џогирање се совршени за џогирање, трчање, јога, одење, дневна, обична облека и активности на отворено. Ажурирајте ја вашата опуштена облека со овие памучни панталони со памук салон од KVSWIU. Овие високи панталони со џогер во цврста боја прават разноврсен избор во вашата гардероба за дневна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата