0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
WWE Bianca Белаир Капе Графити Стил Цртан Филм Портрет Маица

WWE Bianca Белаир Капе Графити Стил Цртан Филм Портрет Маица

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално Лиценцирана WWE Облека За Мажи-Жени-Момчиња-И Девојчиња; Професионални Маици За Борење; Спортски Маици; Шампионски Маици; Маици За Суперѕвезда; Маици За Маици; Сурови Маици; Женски Маици За Зајакнување; Маици Бјанка Белаир;. 22ВЕЈ00580А-001. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Дали сте подготвени за Петок Навечер Удар?! Земете една од овие кошули и скокнете во прстенот со вашиот омилен БОРАЧ НА WWE! Без Разлика дали Станува Збор За Рок, Џон Цена, Гробарот, Тројно Ч, Римско Владеење, Хулк Хоган, Стив Остин или било кој друг, можете да им покажете на вашите пријатели дека сте вистински љубител на борење со овие официјално лиценцирани светски забавни маици за Борење, в-вратови, блузи за тенкови и многу повеќе!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата