0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бербер вратот Дастер Црно меко чистење на ликот за коса, стилизирање на косата за сечење на косата Барбер и домашна употреба 2 пакувања

Бербер вратот Дастер Црно меко чистење на ликот за коса, стилизирање на косата за сечење на косата Барбер и домашна употреба 2 пакувања

DEN 159.84
Во магацинот.

Тековен

Висококвалитетен салон Барбер Дастер : четка за вратот за вратот за сечење на косата изработена од влакна, без ливчиња, возбудливи Напредна пластична рачка, Супер удобност. Убавиот дизајн обезбедува многу удобен зафат, удобен и практичен, лесен за чистење, совршен додаток за сите бербери и стилист за коса. Уникатен дизајн : Бербер Дастер четка Одлична за прашина околу ушите и линијата на вратот. Убавиот дизајн обезбедува многу удобен зафат, удобен и практичен. Издржлив и цврст, работи добро во убедлива коса на лицето / вратот и вашата шминка. Ја отстранува косата брзо и лесно. Самостојна база : Четките од 2 вратот може да се спуштат на која било рамна површина. Кога не ги користите привремено, можете да ги издржите четките за отстранување на влакна исправено на масата. Стабилната основа го спречува лесно да падне. , Исто така можете да го ставите во вашиот комплет за фризура за да го користите во секое време. Непречен допир : Нашата премија четка за фризура е специјално дизајнирана добро за кожата и лесно го достигнува секое место за крајно чистење. Лесно за чистење - четката за коса од бербер не ги задржува влакната. Можете да го исчистите само со тоа што го чувате под вода неколку моменти. Овој дастер е совршен за бричење и сечење на косата и тоа е задолжително во секоја берберница или салон. Висококвалитетен салон Барбер Дастер : четка за вратот за вратот за сечење на косата изработена од влакна, без ливчиња, возбудливи. Напредна пластична рачка, Супер удобност. Убавиот дизајн обезбедува многу удобен зафат, удобен и практичен, лесен за чистење, совршен додаток за сите бербери и стилист за коса. Уникатен дизајн : Бербер Дастер четка Одлична за прашина околу ушите и линијата на вратот. Убавиот дизајн обезбедува многу удобен зафат, удобен и практичен. Издржлив и цврст, работи добро во убедлива коса на лицето / вратот и вашата шминка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата