0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Фантазија Блескав Печурки Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И Дамки Отпорни Фризерски Кејп ?

Фантазија Блескав Печурки Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода И

DEN 319.84
Во магацинот.

Тековен

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го прави погоден за различни обеми на вратот. Шалот за фризура вклучува 2 вшмукувачки чаши, кои ја поврзуваат куката со дупката под наметката и ја закачуваат на огледалото. Може да се користи како престилка за брада за мажите да се избричат. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● наметката за фризура е изработена од полиестерска ткаенина 190 T + стп материјал. Комбинацијата на двата материјали го прави водоотпорен, дише, лесен, нелеплив, антистатички, може да ја одржува облеката чиста. Наметката за сечење коса има добро дизајнирана шема за да се чувствувате среќни кога имате фризура. ●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТО. деколтето на фризерската наметка е изработено од еластичност и затворено со прилагодлива метална тока. Може да го користат и возрасни и деца. Водоотпорната берберска наметка лесно се чисти и брзо се суши. Може да се избрише или исчисти, и машина и рачно перење. ●ШИРОКО КОРИСТЕНА берберска наметка со Големи димензии може да се користи во домашни, personal и професионални салони. Погоден за сите професионални салонски проекти како што се фризерство, боење на коса, пермирање и сечење коса. Тоа е исто така задолжителна престилка за членовите на семејството да ја скратат косата и машката брада. ●ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ● ние Сме професионален производител на фризерски додатоци. Ако имате какви било прашања во врска со оваа берберска наметка со дизајни, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. ●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи. Прилагодливото деколте го прави погоден за различни обеми на вратот. Шалот за фризура вклучува 2 вшмукувачки чаши, кои ја поврзуваат куката со дупката под наметката и ја закачуваат на огледалото. Може да се користи како престилка за брада за мажите да се избричат. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ● наметката за фризура е изработена од полиестерска ткаенина 190 T + стп материјал. Комбинацијата на двата материјали го прави водоотпорен, дише, лесен, нелеплив, антистатички, може да ја одржува облеката чиста. Наметката за сечење коса има добро дизајнирана шема за да се чувствувате среќни кога имате фризура. ●ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТО. деколтето на фризерската наметка е изработено од еластичност и затворено со прилагодлива метална тока. Може да го користат и возрасни и деца. Водоотпорната берберска наметка лесно се чисти и брзо се суши. Може да се избрише или исчисти, и машина и рачно перење. ●ШИРОКО КОРИСТЕНА берберска наметка со Големи димензии може да се користи во домашни, personal и професионални салони. Погоден за сите професионални салонски проекти како што се фризерство, боење на коса, пермирање и сечење коса. Тоа е исто така задолжителна престилка за членовите на семејството да ја скратат косата и машката брада. ●ОБЕЗБЕДУВАЊЕ КВАЛИТЕТ● ние Сме професионален производител на фризерски додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата