0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Убавина Он-Лајн 10 Спакувајте Клипови За Коса За Сечење Стајлинг, Нелизгачки Алигаторски Клипови За Коса Со Силиконска Лента, Професионални Салонски Штипки За Коса

Убавина Он-Лајн 10 Спакувајте Клипови За Коса За Сечење Стајлинг, Нелизгачки Алигаторски Клипови За Коса Со Силиконска Лента, Професионални

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

[Врвен Квалитет] Пакет од 6 професионални клипови за коса изработени од квалитетна абс пластика, мала тежина и цврста Пружината од нерѓосувачки челик и силиконската лента одржуваат сигурно држење на косата дури и по повторна употреба. Металното сечило од долната страна е отпорно на ' рѓа и има мазни рабови. Рачката со честички против лизгање го олеснува држењето. [Анти-Лизгање] поради дизајнот на силиконската лента, нашите штипки за коса не се лизгаат и цврсто држат големи или мали делови од косата без да ја влечат или оштетат косата, без разлика дали се влажни или суви, што го прави стилизирањето многу полесно. [Силиконска Лента] за разлика од клиповите за коса со огромни заби што ја влечат вашата коса, се нестабилни и тешки за употреба, овие клипови за коса за жени со силиконска лента се совршени за врзување големи или мали делови од косата, без разлика дали вашата коса е влажна или сува. Силиконската лента има многу важна рила против лизгање, одржувајќи ја косата на место; исто така, не ја влече косата, што го прави овој стајлинг клипови за коса многу едноставен за употреба. Тие се идеални и за вашите и за вашите драги. Купете ги веднаш. [Удобно Држете Густо исто така, не ја влече косата, што го прави овој стајлинг клипови за коса многу едноставен за употреба. Тие се идеални и за вашите и за вашите драги. Купете ги веднаш. [Удобно Држете Ја Густата боја за коса лесно ја чисти нивната површина. Пружината од нерѓосувачки челик и силиконската лента одржуваат сигурно држење на косата. Металното сечило од долната страна е отпорно, има измазнети врвови и рабови, што спречува какви било несреќи. Рачката со честички против лизгање го олеснува држењето. Држете ја косата совршено : пружината од нерѓосувачки челик има многу важна улога во држењето на косата на место, во комбинација со силиконската лента, што не дозволува да се лизгаат. Металното сечило сместено во долниот дел има улога да држи дури и големи делови од косата на место, без оглед на видот или должината на косата, без свиткување или оставање набори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата