0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Комплет за раст на косата на Фортеро и балсам - Шампон и балсам за раст на косата - Зголемете го сјајот, сјај и намалете го скалпот Фриз и чешање за целиот вид на коса

Комплет за раст на косата на Фортеро и балсам - Шампон и балсам за раст на косата - Зголемете го сјајот, сјај и намалете го скалпот Фриз и

DEN 1592.00
Во магацинот.

Тековен

*Шампон со јаглеродна киселина / Како да се користи шампон за фотеро / фотеро карбонска киселина шампон е наменет да се користи како и секој друг шампон Измијте со него секој ден или секој втор ден, во зависност од должината на вашата коса и потребите и уживајте во резултатите. Нашиот производ е заситен со концентрација од 8000 ppm јаглеродна киселина, осигурувајќи се дека сите и сите ваши запушени пори нема да имаат шанса да останете запушени многу долго. *Придобивки / · Погодно за секојдневна употреба · Погледнете го максималниот резултат од шампонот за јаглеродна киселина Fortero · направен во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата