0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бостон Интернешнл врежана чајничка со камења, капацитет од 3 чаши, саќе

Бостон Интернешнл врежана чајничка со камења, капацитет од 3 чаши, саќе

DEN 415.20
Во магацинот.

Тековен

Stoneware чајник : е лесен за чистење и е безбедна микробранова печка и машина за миење садови Има 3 чаши : мерки со дијаметар од 5 инчи и е висока 6 инчи. Инспирирана од пчели : Златно жолто чајник се карактеризира со врежана шема на саќе и акцент на пчела. Забавувајте се во стил : Одлично за служење на гости во специјални прилики, исто така прекрасна за секојдневната семејна трпезариска маса. Прославете го домот : Побарајте повеќе од саќе и зачувајте ги колекциите на пчелите од Бостон Интернешнл. Потресен керамички мед жолт саќе чајник. Смешна керамика на саќе за застој, донесете ја градината во затворено. Вметната шема на пчела и саќе додадете чудно за да се воодушеви во колекцијата на саќе на Бостон Интернешнл. Започна во 1986 година како бутик линија со рачно изработени производи, Бостон Интернешнл сега партнери со добавувачи и производители од целиот свет за да го донесат својот вид во живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата