0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Lifeивотен концепт порцелански чајник-17,5 мл-мат финиш-капаци од не'рѓосувачки челик и екстра-фино инфузер за да се подготви лабав лист и цветен чај

Lifeивотен концепт порцелански чајник-17,5 мл-мат финиш-капаци од не'рѓосувачки челик и екстра-фино инфузер за да се подготви лабав лист и цветен

DEN 463.84
Во магацинот.

Тековен

Направено од траен порцелан, премија без керамика без олово, БПА бесплатно и пластика Отпорен на чипови и поцврст од каменување.5oz (520 мл), совршен за еден или двајца алкохоличари, погодни за попладневна забава со чај и чај, стабилниот дизајн ви овозможува да заштедите простори за складирање. Чајник со капакот од не'рѓосувачки челик и силиконски заптивка што го одржува капакот на тесно кога истурете, екстра-фино дупка од не'рѓосувачки инфузија лесен за чистење. Време на чај со семејството и пријателите, ефикасно го подготвувате чајот, задржете го оригиналниот вкус и го подобрувате искуството од пиење чај. Порцелански чајник наменет за приготвување чај, тоа е тенџере, а не котел, а не чајник од шпорет. Не ставајте го на пламен или грејно елемент. Направено од траен порцелан, премија без керамика без олово, БПА бесплатно и пластика. Отпорен на чипови и поцврст од каменување.5oz (520 мл), совршен за еден или двајца алкохоличари, погодни за попладневна забава со чај и чај, стабилниот дизајн ви овозможува да заштедите простори за складирање. Чајник со капакот од не'рѓосувачки челик и силиконски заптивка што го одржува капакот на тесно кога истурете, екстра-фино дупка од не'рѓосувачки инфузија лесен за чистење. Време на чај со семејството и пријателите, ефикасно го подготвувате чајот, задржете го оригиналниот вкус и го подобрувате искуството од пиење чај. Порцелански чајник наменет за приготвување чај, тоа е тенџере, а не котел, а не чајник од шпорет. Не ставајте го на пламен или грејно елемент. Карактеристики на производот : чајник е многу поефикасен во подготовката, исто така, вкусот би бил подобар и може да го сервирате на маса кога има гости во куќата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата