0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Elavain Elegant акрилна хартиена држач за хартиена хартија Countertop & lardилета на тоалетна хартија | Златна основа и јасно стебло | Совршен како домашен декор за кујна или бања

Elavain Elegant акрилна хартиена држач за хартиена хартија Countertop & lardилета на тоалетна хартија | Златна основа и јасно стебло | Совршен

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Мултифункционален и практичен! Дали се наоѓате себеси како се карате со хартиени крпи или тоалетна хартија во вашата кујна, бања или игротека? Нашиот држач за хартиени крпи ќе го држи рокот за вас, корисен, на вашиот countertop, подот за бања, маса или во кабинет Безвременски и шик дизајн! Имајќи ги овие стилски држачи за хартиени крпи како додатоци за бања или додатоци за кујна, само ќе го подобрат вашиот декор на околината или декор на кујната. Плоштадната основа е треперливо злато, со јасно стебло кое е многу естетско. Без склопување и лесен за употреба! Само извадете ја и лизгајте ја ролната на пешкирот на стеблото. Тоа е едноставно! За ролни хартија од тоалетно ткиво, купете до 3 ролни. Овие диспензери за ролни за хартиени крпи не бараат чистење, настрана за рутинско прашина и лесно може да се измие, доколку е потребно. Издржлив и без волнен! Дали мразите да ја имате целата ролна, кога раскинувате со лист? Нашиот држач за ролна за пешкири за хартија е многу здрав и компатибилен со сите ролни на брендот. Без разлика дали ролната е густа или скоро празна, овие сигурно ќе ги задоволат вашите потреби. Загарантирано е целосно задоволство! Ние сме тотално уверени дека ќе бидете благодарни на себе што го купивте држачот за бања и кујнски пешкири. Со тоа со тоа гордо стоиме зад нашите производи, со нашата 30-дневна политика за гаранција за враќање на парите. Мултифункционален и практичен! Дали се наоѓате себеси како се карате со хартиени крпи или тоалетна хартија во вашата кујна, бања или игротека? Нашиот држач за хартиени крпи ќе го држи рокот за вас, корисен, на вашиот countertop, подот за бања, маса или во кабинет. Безвременски и шик дизајн! Имајќи ги овие стилски држачи за хартиени крпи како додатоци за бања или додатоци за кујна, само ќе го подобрат вашиот декор на околината или декор на кујната. Плоштадната основа е треперливо злато, со јасно стебло кое е многу естетско. Без склопување и лесен за употреба! Само извадете ја и лизгајте ја ролната на пешкирот на стеблото. Тоа е едноставно! За ролни хартија од тоалетно ткиво, купете до 3 ролни. Овие диспензери за ролни за хартиени крпи не бараат чистење, настрана за рутинско прашина и лесно може да се измие, доколку е потребно. Издржлив и без волнен! Дали мразите да ја имате целата ролна, кога раскинувате со лист? Нашиот држач за ролна за пешкири за хартија е многу здрав и компатибилен со сите ролни на брендот. Без разлика дали ролната е густа или скоро празна, овие сигурно ќе ги задоволат вашите потреби. Загарантирано е целосно задоволство! Ние сме тотално уверени дека ќе бидете благодарни на себе што го купивте држачот за бања и кујнски пешкири.

Параметри на производот

Стоката во категоријата