0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Продавница на минхкван Трамп тато кригла ти си одличен татко за роденден на таткото на таткото од датер син кафе кригла бела кригла

Продавница на минхкван Трамп тато кригла ти си одличен татко за роденден на таткото на таткото од датер син кафе кригла бела кригла

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Оваа кригла има печатење од обете страни и е домашна и ресторана, машина за миење садови и микробранови безбедни 100% чиста бела керамика со гаранција за враќање на парите, одличен подарок за зависници од кафе кои ќе го ценат со години. Имате соработник или пријател што е малку луд? Ова е совршен подарок за нив да го користат секој ден во канцеларијата. Издржлив материјал со гаранција за враќање на парите. Нашите чаши се безбедни микробранови и машини за миење садови. Погоден за топли и ладни пијалоци. Овие чаши се одличен додаток на вашите забави за роденден / годишнина! Керамичко кафе за кафе со уникатен дизајн отпечатен од обете страни. Совршен подарок за роденденски годишнини во пензија за венчавки Домаќинство за благодарност, ангажман на невестински туш, диплома за дипломирање, пријателство Божиќ, ден тајна Дедо Мраз. За тато брат момче чичко. Оваа смешна чаша е одличен нов софтвер за новини со хумористична шега и саркастична изрека, одличен почетник на разговори. Направено со висококвалитетна керамика од најдобрите занаетчии и мајстори на теренот со цел да се направи совршен подарок за личноста што ја сакате. Одличен подарок за жени мајка сина ќерка сестра сестра пријател пријател девојка најдобра пријателка девојка жена дама мајка родител баба баба. Оваа кригла има печатење од обете страни и е домашна и ресторана, машина за миење садови и микробранови безбедни. 100% чиста бела керамика со гаранција за враќање на парите, одличен подарок за зависници од кафе кои ќе го ценат со години. Имате соработник или пријател што е малку луд? Ова е совршен подарок за нив да го користат секој ден во канцеларијата. Издржлив материјал со гаранција за враќање на парите. Нашите чаши се безбедни микробранови и машини за миење садови. Погоден за топли и ладни пијалоци. Овие чаши се одличен додаток на вашите забави за роденден / годишнина! Керамичко кафе за кафе со уникатен дизајн отпечатен од обете страни. Совршен подарок за роденденски годишнини во пензија за венчавки Домаќинство за благодарност, ангажман на невестински туш, диплома за дипломирање, пријателство Божиќ, ден тајна Дедо Мраз. За тато брат момче чичко. Оваа смешна чаша е одличен нов софтвер за новини со хумористична шега и саркастична изрека, одличен почетник на разговори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата