0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дизни продавница Пепелашка кафе кригла Висока чаша Акција во живо нов за 2015 година

Дизни продавница Пепелашка кафе кригла Висока чаша Акција во живо нов за 2015 година

DEN 1456.00
Во магацинот.

Тековен

Висока кригла со жешки пијалоци во стил на лате Голема кригла со топол пијалок. 6 '' H x 3 3/4 '' дијаметар (4 1/2 '' w на рачката). Висока латета кригла со целосна боја на екранот уметност златни пеперутки, филигран и раб инспирирани од филмот за акција во живо на Дизни, Пепелашка, голи неопходности темелно се мијат пред прво користете микробранова и машина за миење садови безбеден керамика 6 '' H x 3 3/4 '' дијаметар (4 1/2 (4 1/2 '' W на рачката) држи 16 мл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата