0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Костум ЗА Опоравување На Операцијата На Кучето РОЗКИЧ, Проблеми Со Кожата На Абдоминалната Рана Што Дише, Алтернатива На Конусот На Кученцето, Професионален Кости?

Костум ЗА Опоравување На Операцијата На Кучето РОЗКИЧ, Проблеми Со Кожата На Абдоминалната Рана Што Дише, Алтернатива На Конусот На Кученцето,

DEN 1043.20
Во магацинот.

Тековен

? ВЕТЕРИНАР ПРЕПОРАЧУВА ? Дали треба да го спречите вашето домашно милениче да ја лиже или гребе нејзината/неговата рана? Дали вашето домашно милениче се уште ја толерира тврдата е-јака? Професионалниот медицински костум за обновување на кучиња РОЗКИЧ е дизајниран да ги покрие раните, дамките, засекот, завоите, жариштата, херпесот на кожата кога е стерилизиран, стерилизиран или има алергија И да го одржува миленичето мирно Должина На Грбот : 8,3-11,4 инчи; С - - - Обем На Градите : 15,7-19,6 инчи; Должина На Грбот : 11,4-13,4 инчи;. М - - - Обем На Градите : 19,6-23,6 инчи; Должина На Грбот : 13,4-16,1 инчи;. Л - - - Обем На Градите : 23,6-27,6 инчи; Должина На Грбот : 16,1-20,1 инчи;. XL - - - Обем На Градите : 27,6-32,3 инчи; Должина На Грбот : 20,1-24,8 инчи;. 2xl - - - Градите Дебелина : 32.4 во; ack Должина : 24. Ве молиме, измерете го вашето куче и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате, а приоритет треба да му се даде на најголемиот еден од двата аспекти(Обем на Градите, Должина на Грбот. Погоден За Чоколадна Лабораторија црна лабораторија кученце граница кученце пес булдог Бостон Териер Хаски Сина Хелер ситни корги Австралиски германски Овчар Мини пудлица француски шнауцер златен ретривер бихон микс питбулс јорки минијатурен жичен Дакел Лабрадудл Њуфаундленд џек Расел спаниел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата