0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Универзумот И Вселената Вонземјанин Арт Деко Подарок Мода Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Универзумот И Вселената Вонземјанин Арт Деко Подарок Мода Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

DEN 415.84
Во магацинот.

Тековен

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење.;- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти. Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи)Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење.- Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против лизгање, кои се силни.Количина на пакет : 1 х ножици за нокти клучни зборови : Ножици За Нокти,Простор,Приврзок За Клучеви,Алијан,Отворач За Шишиња,Илустрација,Стил На Автомобил,Универзум,Прстен За Клучеви,Патување,држач За Клучеви, Подарок,Вонземјанин оваа мултифункционална машинка за нокти Не само што е совршена алатка за нокти за себе,туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство за сечење нокти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата