0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Срна Силиконски Мувла Сапун Восок Гипс Смола Глина Мувла Елен

Срна Силиконски Мувла Сапун Восок Гипс Смола Глина Мувла Елен

DEN 239.84
Во магацинот.

Тековен

Еден од еден вид дизајн Силиконски калапи боја : сина или бела. Флексибилен, Лесен за употреба и брз за чистење. Завршена големина на сапун : 98мм х 55мм х 34мм. Еден инч е 25мм.Завршена Тежина На Сапун : прибл. Еден од еден вид дизајн. Силиконски калапи боја : сина или бела. Флексибилен, Лесен за употреба и брз за чистење. Завршена големина на сапун : 98мм х 55мм х 34мм. Еден инч е 25мм.Завршена Тежина На Сапун : прибл. СРНА СИЛИКОНСКИ МУВЛА. тежина : финиширан сапун приближно 150гр. големина : 98Х55Х34ММ за референца 1инч е 25мм (мувлата е малку поголема) Произведена форма висококвалитетен силикон. Користениот силкон е мек и многу флексибилен - расклопувањето е многу лесно. АПРАТ ОД САПУН МОЖЕТЕ ДА ЈА КОРИСТИТЕ ОВАА МУВЛА СО ГИПС, СМОЛА, ВОСОК, ПОЛИМЕРНА ГЛИНА, ФИМО. ЕРНИ И МНОГУ ДРУГИ. Мувла опфаќа температури кои се движат од -50 до + 240с степен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата