0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Вшмукување Плочи Со Капаци Лажици Слама За Дете-Бебе Само-Хранење Сет- Храна Одделение Силиконски Поделени Плочи-Машина За Миење Садови И Микробранова Печка Безбе?

Вшмукување Плочи Со Капаци Лажици Слама За Дете-Бебе Само-Хранење Сет- Храна Одделение Силиконски Поделени Плочи-Машина За Миење

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Qustrovastover food Orade 100% Безбеден Силикон-како што самите родители, безбедно е прво и најважно за нас Нашата вшмукувачка бебешка плоча го помина Сертификатот За Детски Производ( КЗК), извештајот Бр.  Е DGT210915036 BE02. Ако ви треба, ние ќе ја испратиме вашата датотека. Qulestrost strong Vuction Значи Без Хаос - нашата бебешка чинија, силно вшмукување може да постават тврда, рамна површина, без никакво движење. Не грижете се за бебето фрлете ја чинијата со храна на подот. Вие и вашето бебе ќе имате удобен и без проблеми оброк. Qustwaysher s многу погодно кога ќе излезете да донесете некои закуски.

Параметри на производот

Стоката во категоријата