0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Здраво Маче Шише Со Вода со Ремен 600мл-Розова

Здраво Маче Шише Со Вода со Ремен 600мл-Розова

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

ПРИЛИЧНО МАЛО ШИШЕ СО ВОДА : овој производ се состои од проѕирно шише со вода и отстранлив ремен ИЗРАБОТЕНИ ОД МАТЕРИЈАЛИ СО ДОБАР КВАЛИТЕТ : Изработени од 100% безбедна храна, издржлив Тритан, ПП и силикон. БЕЗБЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : Отворете го капакот на шишето со едноставно вртење на сината мала рачка. Водата не истекува или истура, се додека шишето е правилно заклучено. ВООДУШЕВЕТЕ СЕ СЕБЕСИ и ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ : Прекрасен И внимателен роденден / среќно извлекување / Ден На Децата / Велигден / Денот На Благодарноста / Божиќ / Нова година / годишнина / благодарам / подарок за размена за да ги изненадите вашите деца, вашите пријатели и семејство или некој за кој се грижите! Одлично за излети, излети, лесно пешачење итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата