0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Универзална шарка од не'рѓосувачки челик BBSJ не дупчат дупки за дупчење, завиткана од кабинет со голем агол гардероба врата шарки мебел зачудува хардвер

Универзална шарка од не'рѓосувачки челик BBSJ не дупчат дупки за дупчење, завиткана од кабинет со голем агол гардероба врата шарки мебел зачудува

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Стилови : , европски, класичен Функција : Хидрауличен, лесен инсталиран, не-испарен, ергономски дизајн. Амортизација на хидраулични шарки, одлична пролет на издржливоста. Добар ефект на тампонирање, заштити ги прстите од повредување. Пријавете се на гардероба, плакари, шкаф и др. Стилови : , европски, класичен. Функција : Хидрауличен, лесен инсталиран, не-испарен, ергономски дизајн. Амортизација на хидраулични шарки, одлична пролет на издржливоста. Добар ефект на тампонирање, заштити ги прстите од повредување. Пријавете се на гардероба, ормани, шкаф и др. Не'рѓосувачки челик хидраулична шарка. Universal Size,Use for cabinet kitchen cupboard door etc.Brand : WSHYUFEIMaterial : Stainless Steel Door thickness : 16-40mm Opening angle : 130-170 degree thickness : 2mm Styles : ,European ,Classical .Feature : Hydraulic,Easy-installing, Non- избледувачки, ергономски дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата