0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Е-извонредна Скриена Вдлабната Рачка За Мебел Од Нерѓосувачки Челик Квадратни Рачки За Влечење За Влечење Рачки За Бравата На Отворот Додатоци За Рачка За Подигну?

Е-извонредна Скриена Вдлабната Рачка За Мебел Од Нерѓосувачки Челик Квадратни Рачки За Влечење За Влечење Рачки За Бравата На Отворот Додатоци

DEN 112.00
Во магацинот.

Тековен

Користејќи висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, издржлив, мазен, висока цврстина, отпорен на абење, може да се користи во затворени простории, на отворено, па дури и во влажни средини Со 4 завртки за монтирање, лесни за инсталирање и фиксирање. Погоден за подигнување на мал отвор за подот или користење на џебна врата, која може да ги замени старите или скршените копчиња за влечење. Погоден за гардероби, кујнски ормари, лизгачки врати, мебел итн. Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Спецификации : 62х44мм, 48х38мм. Вкупна висина : 12 мм / 11,5 мм. Дебелина : 2,5 мм. Пакет : 1 х флеш патент со 4 завртки. Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Спецификации : 62х44мм, 48х38мм. Вкупна висина : 12 мм / 11,5 мм. теренот : 48х38мм (л38мм х в30мм) 62х44мм (л50мм х в32мм). Дебелина : 2,5 мм. пакет : 1 х флеш патент со 4 завртки. Површинска Обработка : Полирана Инсталација : со 4 завртки за монтирање, лесни за инсталирање и фиксирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата