0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
50 парчиња закачалки со еден чекор закачалки за слики за сува слика што виси нокти од железо легура со фото рамка за закачалки за монтирање на хардвер од дрво

50 парчиња закачалки со еден чекор закачалки за слики за сува слика што виси нокти од железо легура со фото рамка за закачалки

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Интегриран дизајн : Едностепена закачалка може да се дејствува како занаетчиска закачалка, можете без напор да го дупчете во wallидот; Овој интегриран дизајн на кука и нокти го прави да трае помалку вселенска просторија; Може да носи до 50 килограми и може лесно да виси слики, украси, часовници, облека, кујнски прибор и така натаму Сигурен материјал : Закачал за закачалки со слики, разновиден сет е изработен од квалитетна легура на железо, што може да виси рамки и предмети со тежина до 50 килограми, не е лесно за деформирање и кршење, цврсто и еднократно, што може да ви послужи долго време. Лесно за инсталирање : куките за фотографии со легура на легура ги комбинираат традиционалните нокти и закачалки во едно, може да се притиснат во wallидот со прсти или лесно да се прислушуваат со чекан; Овие силни и зашилени нокти оставаат само мала дупка на идот кога се отстрануваат, што го намалува расипувањето на идот. Складирање на кутии : Опремено со кутија за складирање, удобен и компактен, комплет за асортиман на закачалки со слики е лесен за употреба и може да се чува со цел, така што можете да го примените секогаш и каде и каде и без да изгубите. Направете ги работите во ред : закачалките за рамка за слика може да бидат широко применети за да висат предмети, наместо да прават предмети во хаос, погодни за wallsидови од соби, кујни, бањи, гаражи, канцеларии, фабрики, училници. Интегриран дизајн : Едностепена закачалка може да се дејствува како занаетчиска закачалка, можете без напор да го дупчете во wallидот; Овој интегриран дизајн на кука и нокти го прави да трае помалку вселенска просторија; Може да носи до 50 килограми и може лесно да виси слики, украси, часовници, облека, кујнски прибор и така натаму. Сигурен материјал : Закачал за закачалки со слики, разновиден сет е изработен од квалитетна легура на железо, што може да виси рамки и предмети со тежина до 50 килограми, не е лесно за деформирање и кршење, цврсто и еднократно, што може да ви послужи долго време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата