0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Јагода 10 парчиња антички бронзено злато мебел шарки за кабинет фиока врата за задник, декоративни шарки за кутија за накит со завртки 2416мм

Јагода 10 парчиња антички бронзено злато мебел шарки за кабинет фиока врата за задник, декоративни шарки за кутија за накит со

DEN 719.04
Во магацинот.

Тековен

Издржлив и лесен за инсталирање Аголот на ротација е околу 0 ° -270 °. Прекрасна декоративна шарка. Многу погодни за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, кутии за подароци, кутии за вино, кутии со алатки, ормани, ормани, итн.Боална декоративна шарка.Сероа погодни за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, кутии за подароци, кутии за вино, кутии со алатки, ормани, ормани, итн. Тоа е идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн. Aronsize : 24 * 16mm / 0,94 " * 0,63" Агол на ротација е околу 0 ° -270 ° Боја : Бронза, Голдента : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм.

Параметри на производот

Стоката во категоријата