0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
12 пакет магнетски допир притисок за отворена врата за тешка врата на вратата, пуштање на кујнски фиока за кујнски притисок, испуштете ја бравата кујна плакарот за з

12 пакет магнетски допир притисок за отворена врата за тешка врата на вратата, пуштање на кујнски фиока за кујнски притисок, испуштете

DEN 726.40
Во магацинот.

Тековен

【12 пакувања】 Постави вклучуваат 12 парчиња црни кабинети магнет, 12 парчиња тркалезни метални плочи со висококвалитетни бесплатни завртки 【Големина】 Продолжена целокупна должина 2,2 "(56 мм), повлечена од вкупната должина 1,81" (46 мм). 【Материјал】 : Направено од трајна пластична и челична метална плоча, нашите бели магнетни кабинети се дизајнирани да траат и да траат. 【Лесно за инсталирање】 Најпрво монтирање на двете елипсовидни дупки, со цел да се прилагоди местото за да одговараат на затворањето. Значи, не се грижите за тоа дали може да биде тешко точно да се лоцира монтирањето. Работи со најразлични врати од кабинетот и мебелот. 【Сценари за апликација】 Притиснете за да се отвори улов на врата може да се користи во кабинетот, фиоката, шкафот, гардеробата, иверицата, страничната табла, прибор за готвење и друг мебел. Спецификација : Име на производот : Магнетски материјал за улов : пластика, магнет, метална завршница : цинк позлатена (улов) боја : црна, сребрена тон димензија : 46x 38 x 20mm / 1.

Параметри на производот

Product Name:
Magnetic Catch
Material:
Plastic, Magnet, Metal
Finish:
Zinc Plated(Catch)
Color:
Black, Silver Tone
Dimension:
46x 38 x 20mm / 1.81-inch x 1.5-inch x 0.078-inch (L*W*H) (Retracted)
Extended Overall Length:
56mm / 2.26-inch
Mounting Hole Distance:
25mm / 1-inch
Mounting Hole Diameter:
3mm / 0.12-inch(D), 8 x 3mm/0.31-inch x 0.12-inch(L*W)
Widly Used:
Push to open door catch can be used in cabinet, drawer, cupboard, wardrobe, chipboard, sideboard, cooking utensils and another furniture.:
Package included:
12 x Magnetic Pressure Catches & Round metal plates :

Стоката во категоријата