0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кингстон месинг NB1600AL вода Оникс 4 инчи центри за лавална тапа со месинг, црн нерѓосувачки челик, црн не'рѓосувачки челик

Кингстон месинг NB1600AL вода Оникс 4 инчи центри за лавална тапа со месинг, црн нерѓосувачки челик, црн не'рѓосувачки челик

DEN 2312.48
Во магацинот.

Тековен

Висококвалитетна конструкција на месинг за издржливост и сигурност Издржлив кертриџ без мијалник. Инсталација на палубата 4 "Центрира 3-дупки. 6-3/16" Висина на измет. 3-5/8 "дозвола за излив. 4-13/16" Спајт дофат. Вклучен е малопродажба на мало. Заврши отпорна на корозија. Наменето за долготрајна издржливост. Висококвалитетна конструкција на месинг за издржливост и сигурност. Издржлив кертриџ без мијалник. Инсталација на палубата 4 "Центрира 3-дупки. 6-3/16" Висина на измет. 3-5/8 "дозвола за излив. 4-13/16" Спајт дофат. Вклучен е малопродажба на мало. Заврши отпорна на корозија. Наменето за долготрајна издржливост. Белечарот на тапа на центрите е оддалеченост од 4 "од центарот на рачката за да се справи со центарот, а тапата обично се монтира во база создавајќи прекрасна обожавател за вашата суета. Без разлика дали е освежување на постојната суета на пиедесталот во модерна куќа од средниот век или додавање Нова половина бања до вашиот дом, овие чешми за да одговараат на кој било вкус од пријатни традиционални до елегантни модерни поставки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата