0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ЗИЗМХ Водоотпорен НАДВОРЕШЕН ТУЈА Код За Заклучување На Отпечатоци Без Клуч Паметна Брава Електронска Брава На Вратата За Алуминиумска Врата/Железна Порта

ЗИЗМХ Водоотпорен НАДВОРЕШЕН ТУЈА Код За Заклучување На Отпечатоци Без Клуч Паметна Брава Електронска Брава На Вратата За Алуминиумска Врата/Железна

DEN 8601.60
Во магацинот.

Тековен

●Поддршка со туја и апликација за паметен живот ●Нема потреба портал за поврзување на wifi. ●Притиснете цифри на тастатурата. ●Далечинско отклучување. ●Добијте ги записите за отклучување. ●Поддршка со туја и апликација за паметен живот. ●Нема потреба портал за поврзување на wifi. ●Притиснете цифри на тастатурата. ●Далечинско отклучување. ●Добијте ги записите за отклучување. Параметар На ставката Отклучување : АПЛИКАЦИЈА ТУЈА/Отпечаток од Прст/ Рфид Паметна Картичка / Лозинка/ Механичка клучна боја : Сребрена/Тип На Батерија : 4ter батерии (не вклучуваат)Замена На Батеријата : Заменливи Материјали : 304 Нерѓосувачки Челик + Алуминиумска Водоотпорна Оценка : Ip44аутоматско Заклучување : Де Прилагодливо Време За Заклучување На Вратата : Функција За Потсетување На Батеријата : yesworking Температура : -30-60 степени АПЛИКАЦИЈАТА Tuya Е Лесна За Разбирање И Употреба, Но Сепак Моќен далечински управувач●поддршка Со Апликацијата Tuya и Smart Life●нема потреба ОД ПОРТАЛ за поврзување wifi●Притиснете Цифри На Тастатурата●Далечинско Отклучување●Добијте Ги Записите За Отклучување●Испратете Темпераментна Лозинка Додатоци И Пакет Преден Панел X 1rear Панел X 1mortise Заклучување X 1m1 Картички X 5mechanical Клуч x 2screw Комплет X 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата