0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
1 Копек 1799 Пол Икоин, колекција, копија од сувенири

1 Копек 1799 Пол Икоин, колекција, копија од сувенири

DEN 223.84
Во магацинот.

Тековен

Копија од монети 1 Копек 1799 Пол I. Материјал - метал. Работи одлично како подарок!. Ова е копија на оригиналните монети направени со големо внимание на деталите. Ако сте колекционер и сакате да направите подарок или само заинтересирани за историја, ова е вистинскиот производ за вас! Испорака ширум светот од Украина. Сите парцели со броеви за следење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата