0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
JBL Pulse 4 Безжичен Bluetooth IPX7 Водоотпорен Пакет Звучници со divvi! Пренослив Случај За Патување Со Тврда Обвивка-Бело

JBL Pulse 4 Безжичен Bluetooth IPX7 Водоотпорен Пакет Звучници со divvi! Пренослив Случај За Патување Со Тврда Обвивка-Бело

DEN 2719.20
Во магацинот.

Тековен

Овој пакет вклучува (1) JBL Пулс 4 пренослив Bluetooth звучник и (1) divvi! преносни хардшел патување случај Започнете ја вашата забава со звук со ПОТПИС НА JBL и блескаво светлосно шоу ПРЕДВОДЕНО од led сите во 360 степени. Задебелениот, ВОДООТПОРЕН дизајн IPX7 сјае светло и ќе ги одржува мелодиите да течат до 12 часа со едно полнење. Допрете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА JBL Поврзи за да ги промените боите и моделите што одговараат на звукот и поврзете се со други звучници компатибилни СО JBL За да ја направите вашата забава епска. Преносливото Куќиште со Тврда Обвивка удобно одговара НА Jbl Pulse 4, што го прави идеално да се носите на вашето секојдневно патување или одмор за одмор!. Осветлете Го Ноќниот Пулс 4 сјае преку ноќ со неверојатен СВЕТЛОСЕН шоу СО ВИСОКА резолуција ОД 360 степени.Следете Гоatамот Насекаде Пулсот 4 обезбедува звук со ПОТПИС НА JBL во секоја насока со својата генијална низа звучници од 360 степени.Танцувајте Ја Ноќта Или Денот Подготвени Сте Да го вклучите вашиот жлеб? Пулсот 4 обезбедува до 12 часа време на забава со едно полнење.Направете Прскање Со Водоотпорен Дизајн IPX7 Донесете ги звучниците насекаде. Базен партија? Совршено. Ненадеен облак? Покриен. Баш на плажа? Пулсот 4 е водоотпорен до три метри длабоко за бестрашна забава на отворено.Има Апликација За Тоа Преземете ЈА Апликацијата JBL Connect за лесно да владеете со вашата забава. И визуелизирајте ја вашата музика со различни теми за светлосно шоу или дури и прилагодете ја вашата сопствена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата