0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
8GB Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина 6 За Kodak EasyShare C713 Дигитален Фотоапарат-Безбеден Дигитален Висок Капацитет 8 G G GIG GB 8GG 8G SD HC + Бесплатен Читач На Картички

8GB Sdhc Мемориска Картичка Со Голема Брзина 6 За Kodak EasyShare C713 Дигитален Фотоапарат-Безбеден Дигитален Висок Капацитет

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Капацитет : 8 GB Брзина : Класа 6. Тип : Sdhc-Безбедна Дигитална Мемориска Картичка Со Висок Капацитет. Во согласност со Спецификациите НА СДА 2. 5 Година Сад Производители Гаранција. Задоволување на потребите на денешниот дигитален свет со ОВАА 8gb Патриот Со Голема Брзина Класа 6 SDHC мемориска картичка. Оваа патриот меморија е дизајнирана според спецификациите на Сд Асоцијација 2.0 и обезбедува крајна сигурност и капацитет за складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата