0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Godonut Mini Thone Stand -Поддржан додаток за монтирање за клуч, патување или биро - компатибилен со таблет, iPhone и повеќето паметни телефони - сина

Godonut Mini Thone Stand -Поддржан додаток за монтирање за клуч, патување или биро - компатибилен со таблет, iPhone и повеќето паметни

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Мини мобилен штанд-Преносен телефонски штанд со големина на крофни ќе ја направи работата од дома достапна насекаде во светот Клипот за карабинер лесно може да се прикачи на приврзоци, чанти, ранци или други торби додека е на пат. Стенд на мобилниот телефон - Компатибилен со кој било мобилен телефон, i Phone, i Pad Mini до ½ ”дебели, со или без случај. Идеално за вашите додатоци за ноќна ноќ или биро, но корисно за одење како држач за телефон со авион. Откријте од вашата клучева, поставување и уживајте. Предмети за биро - не само симпатичен телефонски штанд, туку и многу разноврсен за секоја употреба. Пробајте го како држач за телефон за снимање на видео, ТВ -телефонски штанд, движење или исто како држач за телефон Facetime. Користете во вашиот кревет, во бањата, кујната, автомобилот или во авион. Стилски и издржлив - Мерење на дијаметар од 2 инчи, дебелина од 12 мм, високи 3/4 инчи, нашиот штанд за паметни телефони е елегантен, живописен и забавен. Секоја монтажа на работната површина е конструирана од флексибилен, лесен и издржлив материјал. Основни телефони на телефон - мали, но доволно стабилни за да го држите вашиот уред вертикално и хоризонтално. Иновативниот дизајн ги поддржува вашите гаџети без употреба на магнет или лепак. Секој штанд за i Phone Godonut е гордо направен и испорачен во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата