0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Телска лента насликана рак на рак на јајници рачни крпи лице и миење на телото меки мијалници со слатки печатени за кујна за кујна во кујна

Телска лента насликана рак на рак на јајници рачни крпи лице и миење на телото меки мијалници со слатки печатени за кујна за кујна во

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Микрофибер Направени во САД или увезени. 【Големина】 - Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w x l). 【Материјал】 Лизјето на лицето се изработени од микрофибер материјали кои се пријателски расположени за кожата и издржливи. Машината што се мие, лесен за чистење и може да остане мек по миењето. 【Безбедни】 марамчиња за марамчиња за лице се изработени од безбедни микрофибери кои не содржат штетни хемикалии и се безбедни за вас и вашето семејство. Погоден за мажи, жени, погодни за секоја сезонска употреба. 【Разновидност】 Пулниците за микрофибер може да се обестеат до мијалникот за бања како марамчиња за раце, што се користат како марамчиња за лице за секојдневна употреба, или дури и да се ставаат во кујната како марамчиња за готвење и да се користат за да се избрише сè што сакате. 【Повеќе сценарија】 крпи можат да се користат дома, канцеларија, хотел, бар, на отворено, патување, итн. Исто така одлично за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење, како и туширање и други секојдневни намени. Направени во САД или увезени. 【Големина】 - Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w x l). 【Материјал】 Лизјето на лицето се изработени од микрофибер материјали кои се пријателски расположени за кожата и издржливи. Машината што се мие, лесен за чистење и може да остане мек по миењето. 【Безбедни】 марамчиња за марамчиња за лице се изработени од безбедни микрофибери кои не содржат штетни хемикалии и се безбедни за вас и вашето семејство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата