0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сапун за сапун што се исцеди за туш, бања, мијалник за када, држач за сапун, сапун сапун, сапун кутија кутија, држач за сунѓери за сапун сапун, двоен слој

Сапун за сапун што се исцеди за туш, бања, мијалник за када, држач за сапун, сапун сапун, сапун кутија кутија, држач за сунѓери

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

[Трајно цврсто] Овој организатор на туширање е доволно силен за да ги задржи и поддржува сите ваши предмети за бања долго време без да се грижите да паднете Шупното отворено дно им овозможува на водата на содржината брзо да се исуши, со што лесно се одржуваат чистите производи за бања. [Вентилација на дренажа] Овој организатор на бања гарантира дека сапунот нема да биде потопен во вода, одржува добра вентилација и дренажа, ефикасно избегнува мирис и бактерии. Можете да ставите сапун, сунѓери, крпи или други предмети што треба да се чуваат суви на него. [Сапун за сапун] сапунот со одвод може да држи сапун, сунѓер, четка за садови, брич, итн. [Мултифункционално] Лесно за чистење, совршено за додатоци за бања, туш, сапун. [Премиум керамички материјал] Направено од засилен керамика со висок степен, овој држач за сапун е многу издржлив. Дури и откако ќе се користи долго време, сè уште може да одржи многу нов изглед. Неговата мазна текстура овозможува лесно да се собере сапунот, додека обезбедува лесно чистење. [Трајно цврсто] Овој организатор на туширање е доволно силен за да ги задржи и поддржува сите ваши предмети за бања долго време без да се грижите да паднете. Шупното отворено дно им овозможува на водата на содржината брзо да се исуши, со што лесно се одржуваат чистите производи за бања. [Вентилација на дренажа] Овој организатор на бања гарантира дека сапунот нема да биде потопен во вода, одржува добра вентилација и дренажа, ефикасно избегнува мирис и бактерии. Можете да ставите сапун, сунѓери, крпи или други предмети што треба да се чуваат суви на него.

Параметри на производот

Стоката во категоријата