0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Најголем рак, сребро, алуминиум

Најголем рак, сребро, алуминиум

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Решетката за шофершајбната на Алуминиум на Keysco има две лавици кои се високи 36 инчи x 24 инчи и ќе се одржат Решетката за шофершајбната на Алуминиум на Keysco има две лавици кои се високи 36 инчи x 24 инчи и ќе се одржат. Решетката за шофершајбната на Алуминиум на Keysco има две лавици високи 36 инчи x 24 инчи и ќе има пет шофершајбни. This has large 4 inch wheels, with 2 locking wheels, so you can roll the rack around to where you need it.4 - 4 Casters Product Details Assembly Required Unassembled Capacity 500 Type Mobile Windshield Rack Package Quantity 1 Material Aluminum Warranty 1 Year Weights & Димензии ширина 7 во должина 7 во висина 96 во максимална висина 96 во мала висина 60 во тежина 32 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата