0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Lmdudan Maxi фустани за жени модни цветни печатени кратки ракави копче кафтан фустани лабави удобни џебови долг фустан

Lmdudan Maxi фустани за жени модни цветни печатени кратки ракави копче кафтан фустани лабави удобни џебови долг фустан

DEN 207.84
Во магацинот.

Тековен

Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 10-14 дена / забрзано : 5-8 дена. ♥♥ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на копчињата. ♥ Материјал : Миди фустан од цвеќиња е изработен од многу мека ткаенина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук. ♥ Оваа летна страна Сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за обична/плажа/забава/дневна/канцеларија/формална/дома. ♥ Упатство за миење : Машинско миење, препорачајте со торба за перење / виси или да се исуши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. Sundresses/забава/плажа/матурска фустан и така натаму. Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 10-14 дена / забрзано : 5-8 дена. ♥♥ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Затворање на копчињата. ♥ Материјал : Миди фустан од цвеќиња е изработен од многу мека ткаенина од полиестер/ спандекс, ткаенината е квалитетна ткаенина. Супер мала тежина и дишење, се протега, но одржува форма, не гледајте низ, совршени за летни и други сезони. ♥ Уникатен дизајн : Облечете се со џебови, вратот на екипажот, околу должината на коленото, тенок фит -вратоврска појас на половината, класични ленти, мека и истегната фустан од мешавина од памук. ♥ Оваа летна страна Сплит макси фустан имаат цврста и вратоврска боја печатена боја, костум за обична/плажа/забава/дневна/канцеларија/формална/дома. ♥ Упатство за миење : Машинско миење, препорачајте со торба за перење / виси или да се исуши. ♥ Пакет : 1 парчиња фустан. ʕᴥʔʕᴥʔ Добредојдовте во ☛☛ Lmdudan Storeʕᴥʔʕᴥʔ ♥♥ Ви посакувам пријатно искуство за купување! ♥♥ Ние сме специјализирани во женски фустан. Нормално време на испорака : 10-18 дена, забрзана логистика : 5-10 дена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата