0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Fragarn жени летна облека, дами обични печати без ракави на вратот крст на вратот плус големина фустан двоен џеб

Fragarn жени летна облека, дами обични печати без ракави на вратот крст на вратот плус големина фустан двоен џеб

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Onените фустани Блусас случајни де роденден фустан Мајка на невестата фустани за свадбени плажа облеки за жени вестидос де секси фустани кои дебели плус големина формални фустани за жени венчаници за жени долги фустани миди здолништа за жени 1920 -ти фустан за жени венчаници за деловни фустани за гости деловни фустани За жени Мајка на фустаните за фустан со венчавки, гроздобер венчаница, црна топка наметки за жени формални фустани за облека од 1940 -тите години, мајка невеста фото -фут, облекува жени. Клупски облеки за жени пролетни фустани за жени 2023 фустани за жени 2023 Елегантни едно рамо фустани за жени макси здолништа за жени велат на фустанот 70 -ти фустан Макси фустан за жени плажа одмор шпагети ленти со ленти за жени, женски обични фустани, татко танцуваат фустани, продавница за фустани, продавница за продавници 3 сезони 3 Црни ромери за жени облечени во кожен фустан облека за жени црковни фустани за жени банкет фустан за жени стари фустани латински танц фустан со долг златен фустан и макси фустан плус големина. Homecoming Dresses Cocktail Dresses For Women Evening Party Backless Dress Dresses For Teens Plus Size Summer Dresses Mardi Gras Dress Leather Dress For Women Sequin Dress Gothic Dress Wrap Skirt Womens Cocktail Dress Travel Outfits For Women Plus Size Dresses For Wedding Guest Plus Size Formal Dresses For Women Dresses За жени 2023 година секси лизгачки фустан за жени долги формални фустани за жени смокидо фустан жени Чоли за жени готови кимонони за жени плус големина црни фустани на quinceanera. Индиски фустани за жени венчални гостински фустани за жени летни фустани за жени 2023 деловни деловни облеки на плажа за жени Сонце фустани сатенски фустан за жени колено должина фустан за жени долги фустани гроздобер фустан за жени секси носии за жени долги фустани за жени формално мал црно фустан шифон Фустани за жени долги кардиган faldas de elegantes секси облека со две парчиња за жени бесплатен фустан од женски фустан жени плус големина формални фустани и наметки златен мини фустан плус големина. Ропа де фустани за жени 2023 мини фустан роденденски фустан маица фустан за жени 2023 плус големина фустани за свадба гостин Марди Грас облека Симпатична облека за жени трендовски облека за жени со долг фустан, обичен фустан роденденски облека за жени секси комбинезони за жени, лажни, се вклопуваат кратки фустани за жени Забава ноќ, симпатична фустан, долги здолништа, облеки за бременост, доилки со долг златен фустан, бела фустан кошула женски летни фустани чипка ромпер облека за патување. Направено од лесна и дише ткаенина. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Onените фустани Блусас случајни де роденден фустан Мајка на невестата фустани за свадбени плажа облеки за жени вестидос де секси фустани кои дебели плус големина формални фустани за жени венчаници за жени долги фустани миди здолништа за жени 1920 -ти фустан за жени венчаници за деловни фустани за гости деловни фустани За жени Мајка на фустаните за фустан со венчавки, гроздобер венчаница, црна топка наметки за жени формални фустани за облека од 1940 -тите години, мајка невеста фото -фут, облекува жени. Клупски облеки за жени пролетни фустани за жени 2023 фустани за жени 2023 Елегантни едно рамо фустани за жени макси здолништа за жени велат на фустанот 70 -ти фустан Макси фустан за жени плажа одмор шпагети ленти со ленти за жени, женски обични фустани, татко танцуваат фустани, продавница за фустани, продавница за продавници 3 сезони 3 Црни ромери за жени облечени во кожен фустан облека за жени црковни фустани за жени банкет фустан за жени стари фустани латински танц фустан со долг златен фустан и макси фустан плус големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата