0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Женски Лето Памук Лен Маица Блузи Глуварче Печати Кратки Ракави Маици Плус Големина Копче На Екипажот Туника Блузи

Женски Лето Памук Лен Маица Блузи Глуварче Печати Кратки Ракави Маици Плус Големина Копче На Екипажот Туника Блузи

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

100% Памук/Лен/Полиестерски Женски Маици Произведено ВО САД и Увезено. ☎ ☎Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!. Велкро затворање. Само Суво Чисто. Ткаенината има одредено истегнување.Совршен за атлетик, теретана, вежбање, јога, трчање или секојдневна облека. Кошули со лабаво Вклопување : можете да ги Спарите овие основни врвови под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Оваа симпатична облека сигурно ќе биде хит На велигден за мајките, татковците, татковците, мајките, бабите и дедовците да им подарат на своите деца како одличен подарок за роденден или какви било подароци. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Контактирајте не доколку има некаков проблем, обезбедуваме навремен одговор и совршено решение за да бидете 100% задоволни. Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Мојата Продавница ! [Нашата Продавница] : Мојата Продавница Е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. Информации за производот : тип на Кошула : Повремени прилики за Секојдневна кошула : можете да ги носите овие секојдневни блузи и блузи на работа, канцеларија, училиште, надвор, секојдневен живот во текот на есента, зимата, пролетта и летото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата