0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бакнеж сезона Нерѓосувачки Челик Тетка Вујко И Внука Внук Нараквица Мантра Накит

Бакнеж сезона Нерѓосувачки Челик Тетка Вујко И Внука Внук Нараквица Мантра Накит

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Изработен Од Издржлив Нерѓосувачки Челик, нема да избледи, ' рѓа или оцрни, Еколошки, удобно за секојдневно носење Прилагодливиот лизгачки синџир може да одговара за поголемиот дел од големината на зглобот, висококвалитетната полирана лента, врежана со инспиративен цитат, спакувана со црна кеса. Идеален избор за подарок, совршен подарок за тетка и внук. Погоден За Божиќ, Денот на Мајките, Дипломирањето, Роденденот или какви било посебни прилики. Прилагодлива Врежана Нараквица За Охрабрување : љубовта меѓу тетка и внук е засекогаш. Ние се обврзавме да обезбедиме висококвалитетен накит и добри услуги за нашите клиенти. Секое прашање, ве Молиме контактирајте не слободно. Изработен Од Издржлив Нерѓосувачки Челик, нема да избледи, ' рѓа или оцрни, Еколошки, удобно за секојдневно носење. Прилагодлив лизгачки синџир може да одговара за поголемиот дел од големината на зглобот, висококвалитетна полирана лента, врежана со инспиративен цитат, спакувана Со Црна кесичка Идеален избор за подарок, совршен подарок за тетка вујко и внука внук.

Параметри на производот

Стоката во категоријата