0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Маска за хартија за хартија од печурки за костуми за забава, низок поли 3Д -хартија уметност оригами, DIY занаетчиски подарок рачно изработен

Маска за хартија за хартија од печурки за костуми за забава, низок поли 3Д -хартија уметност оригами, DIY занаетчиски подарок

DEN 239.84
Во магацинот.

Тековен

Големина на готов производ : Ширина 35см, висина 31см Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат со рака, а потоа да се соберат со лепак. Производител : Оригинален дизајн и производство од добро познатиот кинески jiyitangstudios, 100% обезбедување на квалитет. Направено од густа еколошка хартија, во споредба со традиционалните маски за гума или крпа, маски е многу лесна и дише кога се носи. Погодно е за видео во живо, подароци за одмор, Cosplay, компанијата и училишните забави игри. Многу видео блогери ги избраа нашите маски. Нашата продавница има прилагодени упатства за инструкции на повеќе јазици (англиски/руски/шпански/француски/корејски/португалски) за овој модел. Големина на готов производ : Ширина 35см, висина 31см. Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат со рака, а потоа да се соберат со лепак. Производител : Оригинален дизајн и производство од добро познатиот кинески jiyitangstudios, 100% обезбедување на квалитет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата