0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Ролери за кожен печат, кожни алати, не'рѓосувачки челик со голема јачина за домашни занаети за DIY

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Ролери за кожен печат, кожни алати, не'рѓосувачки челик со голема јачина за домашни занаети за DIY

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Ролерот за кожен печат, исто така, може да изедначи кожни рабови и добро да се поврзува Материјал од не'рѓосувачки челик со отпорност на корозија, добри сеопфатни механички својства и голема јачина. Откако кожата ќе се залепи, притиснете напред и назад со ролери за притискање на светлина за да го направите делот поцврсто. Наменето да ја склопи кожа рамномерно без случајно да ги уништува несаканите делови. Рачката е изработена од цврсто квалитетно цврсто дрво, кое е удобно и без лизгање, погодно за долгорочна употреба. Ролерот за кожен печат, исто така, може да изедначи кожни рабови и добро да се поврзува. Материјал од не'рѓосувачки челик со отпорност на корозија, добри сеопфатни механички својства и голема јачина. Откако кожата ќе се залепи, притиснете напред и назад со ролери за притискање на светлина за да го направите делот поцврсто. Наменето да ја склопи кожа рамномерно без случајно да ги уништува несаканите делови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата