0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Gatuida Vellum Paper Mini Brads, 100 парчиња мини Brads Прицврстувачи за хартија за хартија за хартија за хартија

Gatuida Vellum Paper Mini Brads, 100 парчиња мини Brads Прицврстувачи за хартија за хартија за хартија за хартија

DEN 1564.80
Во магацинот.

Тековен

Железо Материјал : железо. Овие мини Бредс во различни пастелни бои. Направено од врвен материјал за трајна и практична употреба без да згасне. Многу лесен за инсталирање и употреба. Може да се примени на занаети со хартија, запис за книги, правење или употреба за да се одржат фотографии, панделки и други предмети. ОПИС : Овие мини -брада насликани со спреј се во различни бои, можат да ги задоволат вашите различни потреби за правење занает. Лесно е да се користи со долг сервисен живот без да згасне. За да ги нанесете овие мини Бредс, прво треба да okeиркате дупка со притискање на иглата на местото што го сакате, и да го замените пинот за притискање со BRAD, големината на дупката направена од Push Pin е само фино : - Материјал : Iron- големина : 2x0.8cm- Овие мини Бредс во различни пастелни бои- изработени од премиум материјал за трајна и практична употреба без да згаснат- многу лесен за инсталирање и употреба- може да се применат на хартиени занаети, белешка за книги, правење или употреба за да се одржи Фотографии, панделки и други предмети, вклучително и : 100 x мини Бредс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата