0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Amanteao светло златно двојно капаче капаче од печурки 6мм и пост 6мм пакет од 200 комплети

Amanteao светло златно двојно капаче капаче од печурки 6мм и пост 6мм пакет од 200 комплети

DEN 95.84
Во магацинот.

Тековен

Големина : Големина на капачето : 6мм, Големина на пост : 6мм, Големина на основата : 6мм Конверзија на мерка : 1мм = 0,0393 инчи 1 инч = 25,4 мм, 1 парчиња капа и 1 парчиња база за 1 сет. Стил на ритам : Двојно капаче. Кога само најдобрите ќе сторат, овие занити го нудат готовиот. Во мојата продавница има многу големини и двојни капачиња во боја. Големина : Големина на капачето : 6мм, Големина на пост : 6мм, Големина на основата : 6мм. Конверзија на мерка : 1мм = 0,0393 инчи 1 инч = 25,4 мм, 1 парчиња капа и 1 парчиња база за 1 сет. Стил на ритам : Двојно капаче. Кога само најдобрите ќе сторат, овие занити го нудат готовиот. Во мојата продавница има многу големини и двојни капачиња во боја. Материјал : Метал. Овие се најпопуларните навртки во стилот што ги продаваме. Двојното капаче ви дава убав готов изглед од обете страни. Совршено за сите ваши кожни занаетчиски проекти! Изборот за готов изглед на обете страни на вашите проекти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата