0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Pandahall 60 парчиња рачно изработени со шема на копче PU кожни етикети врежана облека од кожа со дупки со дупки плетени додатоци за DIY занаетчиски кукли за шиење капчиња ?

Pandahall 60 парчиња рачно изработени со шема на копче PU кожни етикети врежана облека од кожа со дупки со дупки плетени додатоци

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Детали за содржината : Тотално етикетите со ознаки со кожа од 60 парчиња се спакувани во овој пакет, достапни во браната боја на седло, секоја етикета мери приближно 15,5 мм во ширина, должина од 50мм и дебелина од 1,5 мм. Супериорен материјал : Изработено од квалитетна кожа од PU Faux, мека и мазна на површината без закопчиња, цврсти и издржливи за долгорочна употреба, печатено со јасни рачно изработени и нежни обрасци, убави материјали за да идентификувате разни предмети во секојдневниот живот. Лесно шиење : Секоја рачно изработена со етикета на копчињата има 8 претскажани за шиење, така што тие се лесни за цврсто прикачени со различни предмети, погодни за примена во различни задачи, заштеда на вашето време и напор. Повеќекратна примена : Овие врежани ознаки за облека се совршено погодни за шиење, капчиња и плетење. Идеално за најразлични ракотворби, како што се фармерки, торби, капи, чевли, паричници, крпа за кукли, чанти, зашивање крпеница. Покрај тоа, тие можат да се направат во креативни подароци за вашите пријатели, семејство и lубовник. Топло известување : Забележете дека не препорачуваме да ги миете облеките, каде што се прикачени кожни етикети, на повисока температура. Детали за содржината : Тотално етикетите со ознаки со кожа од 60 парчиња се спакувани во овој пакет, достапни во браната боја на седло, секоја етикета мери приближно. 15,5 мм во ширина, должина од 50мм и дебелина од 1,5 мм. Супериорен материјал : Изработено од квалитетна кожа од PU Faux, мека и мазна на површината без закопчиња, цврсти и издржливи за долгорочна употреба, печатено со јасни рачно изработени и нежни обрасци, убави материјали за да идентификувате разни предмети во секојдневниот живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата